Boards and Commissions database

City of Austin Boards and Commission appointments

This is a complete list of appointees to the various City of Austin advisory boards and commissions. Use the search box to search the complete data set. You can also sort by column headers.

Board Name Appointed By
African American Resource Advisory Commission Daryl Horton CM Ora Houston (D1)
African American Resource Advisory Commission Aaron Whatley CM Delia Garza (D2)
African American Resource Advisory Commission Clifford Gillard CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
African American Resource Advisory Commission Dr. Chiquita Eugene CM Ann Kitchen (D5)
African American Resource Advisory Commission Garfield Landry CM Sheri Gallo (D10)
African American Resource Advisory Commission Jessica Faith Carter MPT Kathie Tovo (D9)
African American Resource Advisory Commission Kenneth Thompson Mayor Steve Adler
African American Resource Advisory Commission LaTisha Anderson CM Greg Casar (D4)
African American Resource Advisory Commission Michael Lee, Esq CM Don Zimmerman (D6)
African American Resource Advisory Commission Nelson Linder noncouncil appointee
African American Resource Advisory Commission Aaron Demerson CM Ellen Troxclair (D8)
African American Resource Advisory Commission Choquette Hamilton noncouncil appointee
African American Resource Advisory Commission Gregory Smith noncouncil appointee
African American Resource Advisory Commission Tam Hawkins noncouncil appointee
African American Resource Advisory Commission Ruthie Redmond CM Leslie Pool (D7)
African American Resource Advisory Commission Marissa Jones noncouncil appointee
African American Resource Advisory Commission Vacant Seat
Airport Advisory Commission William McDaniel CM Leslie Pool (D7)
Airport Advisory Commission Albert Black CM Greg Casar (D4)
Airport Advisory Commission Stephanie Trinh CM Ora Houston (D1)
Airport Advisory Commission Ernest Saulmon CM Sheri Gallo (D10)
Airport Advisory Commission Greg Anderson CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Airport Advisory Commission Luis Rodriguez CM Ann Kitchen (D5)
Airport Advisory Commission Luke Legate CM Ellen Troxclair (D8)
Airport Advisory Commission Alex Reyna CM Don Zimmerman (D6)
Airport Advisory Commission Vicky Sepulveda Mayor Steve Adler
Airport Advisory Commission John Walewski MPT Kathie Tovo (D9)
Airport Advisory Commission Samuel Sargent CM Delia Garza (D2)
Animal Advisory Commission Angela Means CM Ora Houston (D1)
Animal Advisory Commission David Lundstedt CM Delia Garza (D2)
Animal Advisory Commission Lisa Mitchell MPT Kathie Tovo (D9)
Animal Advisory Commission Robert Shaw CM Sheri Gallo (D10)
Animal Advisory Commission Craig Nazor CM Leslie Pool (D7)
Animal Advisory Commission Paul Martin CM Don Zimmerman (D6)
Animal Advisory Commission Kristen Kjellberg Mayor Steve Adler
Animal Advisory Commission Larry Tucker CM Greg Casar (D4)
Animal Advisory Commission Mike Kaviani CM Ellen Troxclair (D8)
Animal Advisory Commission Palmer Neuhaus CM Ann Kitchen (D5)
Animal Advisory Commission Isabel Mier CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Arts Commission Amy Mok CM Sheri Gallo (D10)
Arts Commission Brett Barnes CM Greg Casar (D4)
Arts Commission Jennifer Chenoweth CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Arts Commission Alissa McCain CM Ora Houston (D1)
Arts Commission Bruce Willenzik CM Ann Kitchen (D5)
Arts Commission Matt Stillwell CM Don Zimmerman (D6)
Arts Commission Michelle Polgar Mayor Steve Adler
Arts Commission Maria Luisa "Lulu" Flores MPT Kathie Tovo (D9)
Arts Commission Jaime Castillo CM Delia Garza (D2)
Arts Commission Teruko Nimura CM Leslie Pool (D7)
Arts Commission Elizabeth White CM Ellen Troxclair (D8)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Richard Jung Mayor Steve Adler
Asian American Quality of Life Advisory Commission Vincent Cobalis CM Ann Kitchen (D5)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Aletta Banks CM Leslie Pool (D7)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Ann Okamura CM Don Zimmerman (D6)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Charles Lu non-council nomination
Asian American Quality of Life Advisory Commission Janki DePalma CM Ellen Troxclair (D8)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Kara Takasaki non-council nomination
Asian American Quality of Life Advisory Commission Kirk Yoshida CM Ora Houston (D1)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Nu Chanpheng CM Delia Garza (D2)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Rajani Ramachandran non-council nomination
Asian American Quality of Life Advisory Commission Richard Yuen CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Shubhada Saxena MPT Kathie Tovo (D9)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Sonia Kotecha CM Greg Casar (D4)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Thuy Nguyen CM Sheri Gallo (D10)
Asian American Quality of Life Advisory Commission Pramod Patil non-council nomination
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Glenn Crawford Austin City Council
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Mark Erwin Austin City Council
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Dr. Victor Martinez Mayor Lee Leffingwell
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Jerry Juarez Mayor Lee Leffingwell
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Justin Smith Austin City Council
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Aubrey Staples Mayor Lee Leffingwell
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Charlotte Simms-Sattiewhite Mayor Lee Leffingwell
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Deborah Washington Mayor Lee Leffingwell
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Jessica Pierce Austin City Council
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Justin Irving Mayor Lee Leffingwell
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Leah Graham Austin City Council
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Seth Shulman Mayor Lee Leffingwell
Austin Area Comprehensive HIV Planning Council Vacant Seat
Austin Travis County Integral Care Board of Trustees Dr. Exalton Delco non-council nomination
Austin Travis County Integral Care Board of Trustees Terri Broussard Williams Mayor Lee Leffingwell
Austin Travis County Integral Care Board of Trustees Hal Katz Central Health
Austin Travis County Integral Care Board of Trustees Thomas Young Central Health
Austin Travis County Integral Care Board of Trustees Robert Chapa, Jr. Mayor Lee Leffingwell
Austin Travis County Integral Care Board of Trustees Vincent Torres Travis County
Austin Travis County Integral Care Board of Trustees Dr. Matthew Snapp Travis County
Austin Travis County Integral Care Board of Trustees Richard Hopkins Travis County
Austin Travis County Integral Care Board of Trustees Dr. Guadalupe Zamora Central Health
Austin-Travis County EMS Advisory Board Mark Clayton Austin City Council (as St. David's rep)
Austin-Travis County EMS Advisory Board Dr. Christopher Ziebell Mayor Steve Adler (as Seton rep)
Austin-Travis County EMS Advisory Board Justin Otwell Mayor Steve Adler
Austin-Travis County EMS Advisory Board Lisa Harris Mayor Steve Adler
Austin-Travis County EMS Advisory Board Tracy Dalbosco Travis County
Austin-Travis County EMS Advisory Board Paula Barr Travis County
Austin-Travis County EMS Advisory Board Dr. Vard Curtis Travis County
Austin-Travis County EMS Advisory Board Hector Gonzales Travis County
Austin-Travis County EMS Advisory Board John Villanacci Travis County
Board of Adjustment William Burkhardt MPT Kathie Tovo (D9)
Board of Adjustment Melissa Hawthorne CM Ann Kitchen (D5)
Board of Adjustment Brooke Bailey Mayor Steve Adler
Board of Adjustment Don Leighton-Burwell CM Leslie Pool (D7)
Board of Adjustment Eric Goff CM Delia Garza (D2)
Board of Adjustment Kelly Blume Mayor Steve Adler
Board of Adjustment Michael Benaglio CM Don Zimmerman (D6)
Board of Adjustment James Valadez CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Board of Adjustment Michael Von Ohlen CM Sheri Gallo (D10)
Board of Adjustment Melissa Neslund CM Ellen Troxclair (D8)
Board of Adjustment Rahm McDaniel CM Greg Casar (D4)
Board of Adjustment Vacant Seat
Board of Adjustment Vacant Seat
Board of Adjustment Vacant Seat
Bond Oversight Commission Duvegnaude "Duke" Browne CM Ora Houston (D1)
Bond Oversight Commission Brennan Griffin CM Greg Casar (D4)
Bond Oversight Commission Jay Sands CM Sheri Gallo (D10)
Bond Oversight Commission Moses Garcia CM Ann Kitchen (D5)
Bond Oversight Commission Santiago Rodriguez CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Bond Oversight Commission Wolfgang Niedert CM Ellen Troxclair (D8)
Bond Oversight Commission Charles Thomas CM Don Zimmerman (D6)
Bond Oversight Commission Keri Burchard-Juarez MPT Kathie Tovo (D9)
Bond Oversight Commission Kristina Hager CM Delia Garza (D2)
Bond Oversight Commission Linda Guerrero CM Leslie Pool (D7)
Bond Oversight Commission Sumit DasGupta Mayor Steve Adler
Building and Fire Code Board of Appeals Lionel Bess CM Ora Houston (D1)
Building and Fire Code Board of Appeals Frank Haught CM Ann Kitchen (D5)
Building and Fire Code Board of Appeals Danny McNabb Mayor Steve Adler
Building and Fire Code Board of Appeals Alicia Jones CM Greg Casar (D4)
Building and Fire Code Board of Appeals Ben Abzug CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Building and Fire Code Board of Appeals Darryl Pruett CM Ellen Troxclair (D8)
Building and Fire Code Board of Appeals John Kiracofe CM Don Zimmerman (D6)
Building and Fire Code Board of Appeals Mary Ingle MPT Kathie Tovo (D9)
Building and Fire Code Board of Appeals Matt Hart CM Leslie Pool (D7)
Building and Fire Code Board of Appeals Michael Cannatti CM Sheri Gallo (D10)
Building and Fire Code Board of Appeals Aubrey Brasfield CM Delia Garza (D2)
Building and Standards Commission (panel 1) Charles Cloutman CM Ann Kitchen (D5)
Building and Standards Commission (panel 1) Jessica Mangrum CM Sheri Gallo (D10)
Building and Standards Commission (panel 1) Andrea Freiburger MPT Kathie Tovo (D9)
Building and Standards Commission (panel 1) Ashley Holmes CM Ora Houston (D1)
Building and Standards Commission (panel 1) Brian Talley CM Ellen Troxclair (D8)
Building and Standards Commission (panel 1) John Green CM Greg Casar (D4)
Building and Standards Commission John McIntyre
Building and Standards Commission (panel 2) Matthew Armstrong CM Leslie Pool (D7)
Building and Standards Commission Wordy Thompson
Building and Standards Commission Kurt Cadena-Mitchell
Building and Standards Commission (panel 1) Matthew Gonzales CM Greg Casar (D4)
Building and Standards Commission Melissa Orren CM Leslie Pool (D7)
Building and Standards Commission (panel 1) Abraham Cohen Mayor Steve Adler
Building and Standards Commission (panel 2) Chris Kanipe CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Building and Standards Commission (panel 2) John Hay III CM Sheri Gallo (D10)
Building and Standards Commission (panel 2) Natalya Sheddan Mayor Steve Adler
Building and Standards Commission (panel 1) Julio Carillo CM Delia Garza (D2)
Building and Standards Commission (panel 2) Vacant Seat
Building and Standards Commission (panel 2) Vacant Seat
Building and Standards Commission (panel 2) Vacant Seat
Building and Standards Commission (panel 2) Vacant Seat
Building and Standards Commission (panel 2) Vacant Seat
Building and Standards Commission (panel 2) Vacant Seat
Central Health Board of Managers William Kuykendall Austin City Council
Central Health Board of Managers Katrina Daniel Mayor Lee Leffingwell
Central Health Board of Managers Lynne Hudson Mayor Lee Leffingwell
Central Health Board of Managers Clarke Heidrick Travis County
Central Health Board of Managers Thomas Coopwood, M.D. Mayor Lee Leffingwell
Central Health Board of Managers Rosie Mendoza Mayor Lee Leffingwell
Central Health Board of Managers Cynthia Valadez Travis County
Central Health Board of Managers Dr. Guadalupe Zamora Travis County
Central Health Board of Managers Sherri Greenberg Travis County
City of Austin Firefighters,' Police Officers' and Emergency Medical Services Personnel Civil Service Commission Craig Moore noncouncil appointee
City of Austin Firefighters,' Police Officers' and Emergency Medical Services Personnel Civil Service Commission Andrew Harris noncouncil appointee
City of Austin Firefighters,' Police Officers' and Emergency Medical Services Personnel Civil Service Commission Eyna Canales-Zarate Municipal CEO and Austin City Council
Commission for Women LaKisha Thigpen CM Ann Kitchen (D5)
Commission for Women Amanda Lewis CM Greg Casar (D4)
Commission for Women Barbara Fountain CM Ora Houston (D1)
Commission for Women Julia Cuba Lewis Mayor Steve Adler
Commission for Women Karen Temborius CM Sheri Gallo (D10)
Commission for Women Flannery Bope CM Leslie Pool (D7)
Commission for Women Kasha Gamble CM Ellen Troxclair (D8)
Commission for Women Mackenzie Kelly CM Don Zimmerman (D6)
Commission for Women Ana DeFrates CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Commission for Women Rossana Barrios CM Delia Garza (D2)
Commission for Women Sarah Tober MPT Kathie Tovo (D9)
Commission on Immigrant Affairs Elizabeth Hartman CM Sheri Gallo (D10)
Commission on Immigrant Affairs Karen Crawford Travis County
Commission on Immigrant Affairs Kevin Countie CM Don Zimmerman (D6)
Commission on Immigrant Affairs Nicole Merritt CM Leslie Pool (D7)
Commission on Immigrant Affairs Piper Nelson MPT Kathie Tovo (D9)
Commission on Immigrant Affairs Angela-Jo Touza-Medina CM Delia Garza (D2)
Commission on Immigrant Affairs Alba Sereno CM Greg Casar (D4)
Commission on Immigrant Affairs Apryl Rosas CM Ann Kitchen (D5)
Commission on Immigrant Affairs Jose Gamboa CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Commission on Immigrant Affairs Pedro Villalobos Mayor Steve Adler
Commission on Immigrant Affairs Rosalia Austin CM Ellen Troxclair (D8)
Commission on Immigrant Affairs Elisse Jean-Pierre CM Ora Houston (D1)
Commission on Seniors Martin Kareithi CAMPO
Commission on Seniors Thomas McDowell CM Ora Houston (D1)
Commission on Seniors Dan Pruett Mayor Steve Adler
Commission on Seniors David Gray CM Don Zimmerman (D6)
Commission on Seniors Jennifer Scott Area Agency on Aging of the Capital Area
Commission on Seniors Joyce Lauck CM Sheri Gallo (D10)
Commission on Seniors Peter Varteressian CM Ellen Troxclair (D8)
Commission on Seniors Sally Van Sickle MPT Kathie Tovo (D9)
Commission on Seniors Erica Garcia-Pittman CM Leslie Pool (D7)
Commission on Seniors Fred Lugo Travis County
Commission on Seniors Janee Briesemeister CM Ann Kitchen (D5)
Commission on Seniors Vacant Seat
Commission on Veterans Affairs Jason Denny CM Ann Kitchen (D5)
Commission on Veterans Affairs David Thomas CM Ora Houston (D1)
Commission on Veterans Affairs Douglas O'Connell CM Sheri Gallo (D10)
Commission on Veterans Affairs Lloyd Pete Phillips CM Don Zimmerman (D6)
Commission on Veterans Affairs George Harrington MPT Kathie Tovo (D9)
Commission on Veterans Affairs Nicholas Van Zandt Mayor Steve Adler
Commission on Veterans Affairs Pete Salazar CM Leslie Pool (D7)
Commission on Veterans Affairs Guillermo Villarreal CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Commission on Veterans Affairs Phillip Gutierres CM Ellen Troxclair (D8)
Commission on Veterans Affairs Sandra Serna CM Delia Garza (D2)
Commission on Veterans Affairs Vacant Seat
Community Development Commission Joe Deshotel Mayor Steve Adler
Community Development Commission Bettye Taylor Austin City Council
Community Development Commission Fisayo Fadelu Mayor Steve Adler
Community Development Commission Fred McGhee Mayor Steve Adler
Community Development Commission Lottie Dailey noncouncil appointee
Community Development Commission Vanessa Crawford noncouncil appointee
Community Development Commission Edward McHorse Mayor Steve Adler
Community Development Commission Karen Paup Mayor Steve Adler
Community Development Commission Lisa Hinely noncouncil appointee
Community Development Commission Rosanne Singer noncouncil appointee
Community Development Commission Gilberto Rivera Mayor Steve Adler
Community Development Commission Angelica Noyola noncouncil appointee
Community Development Commission Rocio Villalobos Mayor Steve Adler
Community Development Commission Freddy Zamora noncouncil appointee
Community Development Commission Vacant Seat
Community Development Commission Vacant Seat
Community Technology and Telecommunications Commission Lemuel Williams, Jr. CM Don Zimmerman (D6)
Community Technology and Telecommunications Commission Nehemiah Pitts III CM Ora Houston (D1)
Community Technology and Telecommunications Commission Sumit DasGupta CM Sheri Gallo (D10)
Community Technology and Telecommunications Commission Malcolm Yeatts CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Community Technology and Telecommunications Commission Benjamin Graham CM Greg Casar (D4)
Community Technology and Telecommunications Commission Mateo Clarke CM Leslie Pool (D7)
Community Technology and Telecommunications Commission Angela Newell MPT Kathie Tovo (D9)
Community Technology and Telecommunications Commission Narissa Johnson CM Delia Garza (D2)
Community Technology and Telecommunications Commission Tanner Vaughan CM Ellen Troxclair (D8)
Community Technology and Telecommunications Commission William Floyd CM Ann Kitchen (D5)
Community Technology and Telecommunications Commission Virgilia Singh Mayor Steve Adler
Construction Advisory Committee Calvin Williams
Construction Advisory Committee R. Carson Fisk CM Sheri Gallo (D10)
Construction Advisory Committee Thomas Dodd CM Leslie Pool (D7)
Construction Advisory Committee Howard Barksdale CM Don Zimmerman (D6)
Construction Advisory Committee Jeremiah Hendricks CM Greg Casar (D4)
Construction Advisory Committee Suzanne Litz CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Construction Advisory Committee Alejandro Gutierrez Vega Mayor Steve Adler
Construction Advisory Committee Martin Prisant CM Ann Kitchen (D5)
Construction Advisory Committee Gregory Sindelar CM Ellen Troxclair (D8)
Construction Advisory Committee Stephanie Gharakhanian MPT Kathie Tovo (D9)
Construction Advisory Committee Marina Reynaga CM Delia Garza (D2)
Design Commission Evan Taniguchi Mayor Steve Adler
Design Commission Heyden Walker CM Leslie Pool (D7)
Design Commission Bart Whatley MPT Kathie Tovo (D9)
Design Commission Aan Coleman CM Ellen Troxclair (D8)
Design Commission Ben Luckens CM Sheri Gallo (D10)
Design Commission David Carroll CM Ora Houston (D1)
Design Commission Martha Gonzalez CM Delia Garza (D2)
Design Commission Melissa Henao-Robledo CM Ann Kitchen (D5)
Design Commission Samuel Franco CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Design Commission Conner Kenny CM Greg Casar (D4)
Design Commission Vacant Seat
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Tanisa Bernard CM Ora Houston (D1)
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Sara Clark Mayor Steve Adler
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Lea Downey CM Leslie Pool (D7)
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Brittain Ayres CM Greg Casar (D4)
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Catherine Miller CM Sheri Gallo (D10)
Downtown Austin Community Court Advisory Committee David Courreges CM Ellen Troxclair (D8)
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Lori Renteria CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Darilynn Cardona-Beiler CM Ann Kitchen (D5)
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Elizabeth Brenner MPT Kathie Tovo (D9)
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Andrew Cates CM Delia Garza (D2)
Downtown Austin Community Court Advisory Committee Vacant Seat
Downtown Commission Alesha Larkins noncouncil appointee
Downtown Commission Bruce Willenzik noncouncil appointee
Downtown Commission Elizabeth McQueen noncouncil appointee
Downtown Commission Jeffrey Thompson noncouncil appointee
Downtown Commission Joel Sher Mayor Steve Adler
Downtown Commission Mary Galindo noncouncil appointee
Downtown Commission Samuel Franco noncouncil appointee
Downtown Commission Johnathan Gins noncouncil appointee
Downtown Commission Christopher Lehman CM Ann Kitchen (D5)
Downtown Commission Jordan Mullins CM Delia Garza (D2)
Downtown Commission Jennifer Bristol CM Leslie Pool (D7)
Downtown Commission Vacant Seat
Downtown Commission Vacant Seat
Downtown Commission Vacant Seat
Downtown Commission Vacant Seat
Early Childhood Council Roscoe Overton, Sr. CM Ora Houston (D1)
Early Childhood Council Kyle Holder CM Sheri Gallo (D10)
Early Childhood Council Aletha Huston CM Ann Kitchen (D5)
Early Childhood Council Cathy Doggett Mayor Steve Adler
Early Childhood Council Lawrence Elsner MPT Kathie Tovo (D9)
Early Childhood Council Rhonda Paver CM Leslie Pool (D7)
Early Childhood Council Monica Sanchez CM Delia Garza (D2)
Early Childhood Council Brook Son Travis County
Early Childhood Council Jacqueline Porter AISD
Early Childhood Council Sebastian Wren CM Greg Casar (D4)
Early Childhood Council Vacant Seat
Early Childhood Council Vacant Seat
Early Childhood Council Vacant Seat
Economic Prosperity Commission Marina Bhargava CM Ora Houston (D1)
Economic Prosperity Commission Eric Stratton CM Don Zimmerman (D6)
Economic Prosperity Commission Holt Lackey CM Sheri Gallo (D10)
Economic Prosperity Commission Kirsha Haverlah CM Delia Garza (D2)
Economic Prosperity Commission Amy Cobb CM Greg Casar (D4)
Economic Prosperity Commission John King CM Leslie Pool (D7)
Economic Prosperity Commission Kevin Opp MPT Kathie Tovo (D9)
Economic Prosperity Commission Orlando Segura Mayor Steve Adler
Economic Prosperity Commission Roberto Rondero de Mosier CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Economic Prosperity Commission Severino Sarabia, Jr. CM Ann Kitchen (D5)
Economic Prosperity Commission Michael Joyce CM Ellen Troxclair (D8)
Electric Board Steven Pomikahl MPT Kathie Tovo (D9)
Electric Board Robert Schmidt CM Greg Casar (D4)
Electric Board Christian Wagner Mayor Steve Adler
Electric Board David Johnson CM Ellen Troxclair (D8)
Electric Board Delwin Goss CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Electric Board John Lambert CM Don Zimmerman (D6)
Electric Board Tim Parker CM Sheri Gallo (D10)
Electric Board Jacob Rodrigues Pereira CM Ann Kitchen (D5)
Electric Board Nicole Stasek CM Leslie Pool (D7)
Electric Board Vacant Seat
Electric Board Vacant Seat
Electric Utility Commission Derrick Norris CM Ora Houston (D1)
Electric Utility Commission Naveed Mahmood CM Don Zimmerman (D6)
Electric Utility Commission Michael Osborne MPT Kathie Tovo (D9)
Electric Utility Commission Karen Hadden CM Ann Kitchen (D5)
Electric Utility Commission Brent Heidebrecht CM Sheri Gallo (D10)
Electric Utility Commission Carol Biedrzycki CM Leslie Pool (D7)
Electric Utility Commission Cary Ferchill Mayor Steve Adler
Electric Utility Commission Mary Katherine Stout CM Ellen Troxclair (D8)
Electric Utility Commission Shudde Fath CM Delia Garza (D2)
Electric Utility Commission Stefan Wray CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Electric Utility Commission Ruby Roa CM Greg Casar (D4)
Environmental Commission Andrew Creel CM Ora Houston (D1)
Environmental Commission Mary Gay Maxwell MPT Kathie Tovo (D9)
Environmental Commission Brian Smith Mayor Steve Adler
Environmental Commission Erin Gooch CM Greg Casar (D4)
Environmental Commission Hank Smith CM Ellen Troxclair (D8)
Environmental Commission Mary Ann Neely CM Ann Kitchen (D5)
Environmental Commission Pam Thompson CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Environmental Commission Peggy Maceo CM Leslie Pool (D7)
Environmental Commission Richard Grayum CM Sheri Gallo (D10)
Environmental Commission Marisa Perales CM Delia Garza (D2)
Environmental Commission Michael Moya CM Don Zimmerman (D6)
Ethics Review Commission Jaustin 'J. Michael' Ohueri CM Ora Houston (D1)
Ethics Review Commission Meagan Harding MPT Kathie Tovo (D9)
Ethics Review Commission Austin Kaplan CM Ann Kitchen (D5)
Ethics Review Commission Peter Einhorn CM Delia Garza (D2)
Ethics Review Commission Ben Stratmann CM Ellen Troxclair (D8)
Ethics Review Commission Brian Thompson CM Leslie Pool (D7)
Ethics Review Commission Dennis Speight Mayor Steve Adler
Ethics Review Commission Donna Beth McCormick CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Ethics Review Commission Kenneth Smith CM Don Zimmerman (D6)
Ethics Review Commission Matthew Lamon CM Sheri Gallo (D10)
Ethics Review Commission Paul Quinzi CM Greg Casar (D4)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Emilio Zamora CM Ann Kitchen (D5)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Jill Ramirez CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Dianna Velasquez CM Delia Garza (D2)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Carlos Espinosa CM Ellen Troxclair (D8)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Isabel Lopez Aguilar Mayor Steve Adler
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Rodolfo Jimenez CM Leslie Pool (D7)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Teofilo Tijerina CM Greg Casar (D4)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Fernando Trevino CM Sheri Gallo (D10)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Andrea Guerra CM Ora Houston (D1)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Carmen Llanes MPT Kathie Tovo (D9)
Hispanic/Latino Quality of Life Resource Advisory Commission Vacant Seat
Historic Landmark Commission David Whitworth CM Sheri Gallo (D10)
Historic Landmark Commission Blake Tollett Mayor Steve Adler
Historic Landmark Commission Emily Reed MPT Kathie Tovo (D9)
Historic Landmark Commission Michelle Trevino CM Ellen Troxclair (D8)
Historic Landmark Commission Sarah Valenzuela CM Delia Garza (D2)
Historic Landmark Commission Terri Myers CM Leslie Pool (D7)
Historic Landmark Commission Tiffany Osburn CM Ann Kitchen (D5)
Historic Landmark Commission Mary Galindo CM Ora Houston (D1)
Historic Landmark Commission Alexander Papavasiliou CM Greg Casar (D4)
Historic Landmark Commission Arif Panju CM Don Zimmerman (D6)
Historic Landmark Commission Madeline Clites CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Housing Authority of the City of Austin Carl Richie, Jr. Mayor Lee Leffingwell
Housing Authority of the City of Austin Isaac Robinson Mayor Lee Leffingwell
Housing Authority of the City of Austin Tyra Duncan-Hall, Ph.D. Mayor Lee Leffingwell
Housing Authority of the City of Austin Charles Bailey Mayor Lee Leffingwell
Housing Authority of the City of Austin Edwina Carrington Mayor Lee Leffingwell
Human Rights Commission Sareta Davis Mayor Steve Adler
Human Rights Commission Kuo Yang CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Human Rights Commission Ashley Normand CM Ann Kitchen (D5)
Human Rights Commission Garry Brown CM Leslie Pool (D7)
Human Rights Commission Paula Buls CM Greg Casar (D4)
Human Rights Commission Timothy Miller CM Don Zimmerman (D6)
Human Rights Commission Kristian Caballero CM Ora Houston (D1)
Human Rights Commission Naiara Leite da Silva MPT Kathie Tovo (D9)
Human Rights Commission Isabel Casas CM Delia Garza (D2)
Human Rights Commission Joe Miguez CM Sheri Gallo (D10)
Human Rights Commission Tucker Royall CM Ellen Troxclair (D8)
Impact Fee Advisory Committee Dick Kallerman Mayor Steve Adler
Impact Fee Advisory Committee Kris Bailey Mayor Steve Adler
Impact Fee Advisory Committee Lance Parisher Mayor Steve Adler
Impact Fee Advisory Committee Susan Turrieta Mayor Steve Adler
Impact Fee Advisory Committee Huey Fischer Mayor Steve Adler
Impact Fee Advisory Committee Roman Grijalva Mayor Steve Adler
Impact Fee Advisory Committee Vacant Seat
Joint Cultural Committee Valeri Bogucka Austin City Council
Joint Cultural Committee Bruce Willenzik Austin City Council
Joint Cultural Committee Michelle Trevino Austin City Council
Joint Cultural Committee Anna Maciel Austin City Council
Joint Cultural Committee Francoise Luca Austin City Council
Joint Cultural Committee Gavin Garcia Austin City Council
Joint Cultural Committee Vacant Seat
Joint Cultural Committee Vacant Seat
Joint Cultural Committee Vacant Seat
Joint Inclusion Committee Amanda Lewis Austin City Council
Joint Inclusion Committee Sonia Kotecha Austin City Council
Joint Inclusion Committee Tanya Winters Austin City Council
Joint Inclusion Committee Angela-Jo Touza-Medina Austin City Council
Joint Inclusion Committee Isabel Lopez Aguilar Austin City Council
Joint Inclusion Committee Janee Briesemeister Austin City Council
Joint Inclusion Committee Garfield Landry noncouncil appointee
Joint Inclusion Committee Vacant Seat
Joint Sustainability Committee Derrick Norris Austin City Council
Joint Sustainability Committee Fred McGhee Austin City Council
Joint Sustainability Committee Nhat Ho Austin City Council
Joint Sustainability Committee Adrienne Haschke Austin City Council
Joint Sustainability Committee Erin Gooch Austin City Council
Joint Sustainability Committee Kaiba White Austin City Council
Joint Sustainability Committee Kelly Davis Austin City Council
Joint Sustainability Committee Stacy Guidry Austin City Council
Joint Sustainability Committee Tom Donovan Austin City Council
Joint Sustainability Committee Joep Meijer noncouncil appointee
Joint Sustainability Committee Angela Pineyro De Hoyos Austin City Council
Joint Sustainability Committee Jim Walker noncouncil appointee
Joint Sustainability Committee Sabrina Santos-Joplin noncouncil appointee
Library Commission Valeri Bogucka CM Ora Houston (D1)
Library Commission Chad Williams CM Leslie Pool (D7)
Library Commission Aimee Finney CM Delia Garza (D2)
Library Commission Cindy Fisher CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Library Commission Emily Hersh CM Greg Casar (D4)
Library Commission Lynne Wiggins CM Sheri Gallo (D10)
Library Commission Scott MacLeod CM Ellen Troxclair (D8)
Library Commission Steven Self CM Ann Kitchen (D5)
Library Commission Patricia Dabbert Mayor Steve Adler
Library Commission Wendy Price Todd MPT Kathie Tovo (D9)
Library Commission Vacant Seat
Mayor's Committee for People with Disabilities Diane Kearns-Osterweil CM Sheri Gallo (D10)
Mayor's Committee for People with Disabilities Brian Owens CM Ellen Troxclair (D8)
Mayor's Committee for People with Disabilities Robin Orlowski Mayor Steve Adler
Mayor's Committee for People with Disabilities David Simmons CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Mayor's Committee for People with Disabilities Marshall Mitchell CM Greg Casar (D4)
Mayor's Committee for People with Disabilities Rick Hair CM Don Zimmerman (D6)
Mayor's Committee for People with Disabilities Tanya Winters CM Leslie Pool (D7)
Mayor's Committee for People with Disabilities Danny Saenz CM Ann Kitchen (D5)
Mayor's Committee for People with Disabilities Deborah Trejo MPT Kathie Tovo (D9)
Mayor's Committee for People with Disabilities Ronnie Miller CM Ora Houston (D1)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Jerry Jackson CM Ann Kitchen (D5)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Regina Adams CM Ora Houston (D1)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Reginald Worlds CM Leslie Pool (D7)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Schiller Liao MPT Kathie Tovo (D9)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Marjorie Burciaga CM Sheri Gallo (D10)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Eliza May CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Barbra Boeta Mayor Steve Adler
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Mark Madrid CM Greg Casar (D4)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Caroline Espinosa CM Ellen Troxclair (D8)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Regina McKinnie CM Don Zimmerman (D6)
MBE/WBE and Small Business Enterprise Procurement Program Advisory Committee Victoria Espinoza CM Delia Garza (D2)
Mechanical, Plumbing and Solar Board Robert Thornton CM Ann Kitchen (D5)
Mechanical, Plumbing and Solar Board Stephen Cox CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Mechanical, Plumbing and Solar Board David Dixon CM Leslie Pool (D7)
Mechanical, Plumbing and Solar Board Joseph Bowie CM Greg Casar (D4)
Mechanical, Plumbing and Solar Board Joseph Cooper CM Ora Houston (D1)
Mechanical, Plumbing and Solar Board William Harris, Jr. CM Sheri Gallo (D10)
Mechanical, Plumbing and Solar Board Jerry Garza Mayor Steve Adler
Mechanical, Plumbing and Solar Board Michael Lumbley CM Delia Garza (D2)
Mechanical, Plumbing and Solar Board Vacant Seat
Mechanical, Plumbing and Solar Board Vacant Seat
Mechanical, Plumbing and Solar Board Vacant Seat
Mexican American Cultural Center Advisory Board Ricardo Hernandez CM Leslie Pool (D7)
Mexican American Cultural Center Advisory Board Blanca Valencia CM Delia Garza (D2)
Mexican American Cultural Center Advisory Board Aida Cerda-Prazak CM Greg Casar (D4)
Mexican American Cultural Center Advisory Board Aldo Davila CM Don Zimmerman (D6)
Mexican American Cultural Center Advisory Board Anna Maciel CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Mexican American Cultural Center Advisory Board Juan Oyervides CM Ora Houston (D1)
Mexican American Cultural Center Advisory Board Juanita Tijerina CM Ann Kitchen (D5)
Mexican American Cultural Center Advisory Board Julia Aguilar MPT Kathie Tovo (D9)
Mexican American Cultural Center Advisory Board Kathy Vale Castillo Mayor Steve Adler
Mexican American Cultural Center Advisory Board Ruth Powers CM Sheri Gallo (D10)
Mexican American Cultural Center Advisory Board Adriel Meditz CM Ellen Troxclair (D8)
Municipal Civil Service Commission Lottie Dailey Austin City Council
Municipal Civil Service Commission Pamela Lancaster Austin City Council
Municipal Civil Service Commission Lynn Rubinett Austin City Council
Municipal Civil Service Commission Teresa Perez-Wiseley Austin City Council
Municipal Civil Service Commission Michael Murphy Austin City Council
Music Commission Homer Hill CM Ora Houston (D1)
Music Commission Marshall Escamilla CM Ann Kitchen (D5)
Music Commission Barbara Rappaport CM Don Zimmerman (D6)
Music Commission Buddy Quaid CM Sheri Gallo (D10)
Music Commission Elizabeth McQueen CM Leslie Pool (D7)
Music Commission Graham Reynolds Mayor Steve Adler
Music Commission Rick Carney CM Delia Garza (D2)
Music Commission Gavin Garcia CM Greg Casar (D4)
Music Commission Al Duarte CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Music Commission Christopher Baker CM Ellen Troxclair (D8)
Music Commission Liz Land MPT Kathie Tovo (D9)
Parks and Recreation Board Alesha Larkins CM Delia Garza (D2)
Parks and Recreation Board Alex Schmitz CM Greg Casar (D4)
Parks and Recreation Board Alison Alter CM Sheri Gallo (D10)
Parks and Recreation Board Mark Vane CM Ellen Troxclair (D8)
Parks and Recreation Board Pat Wimberly CM Don Zimmerman (D6)
Parks and Recreation Board Rick Cofer MPT Kathie Tovo (D9)
Parks and Recreation Board Tom Donovan CM Ann Kitchen (D5)
Parks and Recreation Board Richard DePalma Mayor Steve Adler
Parks and Recreation Board Francoise Luca CM Leslie Pool (D7)
Parks and Recreation Board Michael Casias CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Parks and Recreation Board Jane Rivera CM Ora Houston (D1)
Planning Commission Trinity White CM Ora Houston (D1)
Planning Commission Fayez Kazi CM Delia Garza (D2)
Planning Commission James Shieh Mayor Steve Adler
Planning Commission Stephen Oliver Mayor Steve Adler
Planning Commission James Schissler CM Ellen Troxclair (D8)
Planning Commission Karen McGraw MPT Kathie Tovo (D9)
Planning Commission Jayme Mathias AISD
Planning Commission Jeffrey Thompson CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Planning Commission Michael Wilson CM Don Zimmerman (D6)
Planning Commission Patricia Seeger CM Sheri Gallo (D10)
Planning Commission Tom Nuckols CM Ann Kitchen (D5)
Planning Commission William Burkhardt Austin City Council
Planning Commission Angela Pineyro De Hoyos Mayor Steve Adler
Planning Commission Jose Vela III CM Greg Casar (D4)
Planning Commission Nuria Zaragoza CM Leslie Pool (D7)
Public Safety Commission Sam Holt CM Ora Houston (D1)
Public Safety Commission Dr. Kim Rossmo Mayor Steve Adler
Public Safety Commission Rebecca Webber CM Leslie Pool (D7)
Public Safety Commission Brian Haley CM Ellen Troxclair (D8)
Public Safety Commission Edward Scruggs MPT Kathie Tovo (D9)
Public Safety Commission Michael Levy CM Sheri Gallo (D10)
Public Safety Commission Daniela Nunez CM Greg Casar (D4)
Public Safety Commission Emmanuel Loo CM Delia Garza (D2)
Public Safety Commission Preston Tyree CM Ann Kitchen (D5)
Public Safety Commission Rebecca Gonzales CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Public Safety Commission William Worsham CM Don Zimmerman (D6)
Resource Management Commission Michael Wong CM Greg Casar (D4)
Resource Management Commission Leo Dielmann CM Leslie Pool (D7)
Resource Management Commission Jennifer Cregar Mayor Steve Adler
Resource Management Commission Andrew Gill CM Sheri Gallo (D10)
Resource Management Commission Cyrus Reed MPT Kathie Tovo (D9)
Resource Management Commission James Dwyer CM Don Zimmerman (D6)
Resource Management Commission Kaiba White CM Delia Garza (D2)
Resource Management Commission Luke Metzger CM Ora Houston (D1)
Resource Management Commission Shane Saum CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Resource Management Commission Susanne Vaughan CM Ellen Troxclair (D8)
Resource Management Commission Gregory Santiago CM Ann Kitchen (D5)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Michael Jones CM Delia Garza (D2)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Dominique Renee Bowman CM Ora Houston (D1)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Rick Krivoniak Mayor Steve Adler
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Carol Drennan CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Corky Hilliard CM Leslie Pool (D7)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Dennis Mick MPT Kathie Tovo (D9)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Joseph Howell Burton CM Don Zimmerman (D6)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Martin Luecke CM Greg Casar (D4)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Paul Byars CM Sheri Gallo (D10)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Lila Valencia CM Ann Kitchen (D5)
Robert Mueller Municipal Airport Plan Implementation Advisory Commission Matthew Miller CM Ellen Troxclair (D8)
Small Area Planning Joint Committee Trinity White Austin City Council
Small Area Planning Joint Committee James Shieh Austin City Council
Small Area Planning Joint Committee Jean Stevens Austin City Council
Small Area Planning Joint Committee Jeffrey Thompson Austin City Council
Small Area Planning Joint Committee Jolene Kiolbassa Austin City Council
Small Area Planning Joint Committee Susan Harris Austin City Council
Small Area Planning Joint Committee Gabriel Rojas Austin City Council
Sustainable Food Policy Board Dominique Renee Bowman Travis County
Sustainable Food Policy Board Sharon Mays Mayor Steve Adler
Sustainable Food Policy Board Kathy Green Mayor Steve Adler
Sustainable Food Policy Board Alexandra Evans Mayor Steve Adler
Sustainable Food Policy Board Adrienne Haschke Mayor Steve Adler
Sustainable Food Policy Board Carla Jenkins Travis County
Sustainable Food Policy Board Dustin Fedako Mayor Steve Adler
Sustainable Food Policy Board Jake Carter Travis County
Sustainable Food Policy Board Erin Lentz Travis County
Sustainable Food Policy Board Errol Schweizer Mayor Steve Adler
Sustainable Food Policy Board Felipe Camacho Travis County
Sustainable Food Policy Board Jessica Gaffney Mayor Steve Adler
Sustainable Food Policy Board Vacant Seat
Travis Central Appraisal District Board of Directors Rev. Kristoffer Lands Mayor Lee Leffingwell
Travis Central Appraisal District Board of Directors Bruce Elfant Travis County
Travis Central Appraisal District Board of Directors Eleanor Powell Mayor Lee Leffingwell
Travis Central Appraisal District Board of Directors Blanca Zamora-Garcia Mayor Lee Leffingwell
Travis Central Appraisal District Board of Directors Richard Lavine AISD
Travis Central Appraisal District Board of Directors Ed Keller AISD
Travis Central Appraisal District Board of Directors Dr. Denny Hamill Travis County
Travis Central Appraisal District Board of Directors Rico Reyes noncouncil appointee
Travis Central Appraisal District Board of Directors Shellda Grant Travis County
Travis Central Appraisal District Board of Directors Tom Buckle noncouncil appointee
Urban Renewal Board Nathaniel Bradford Austin City Council
Urban Renewal Board Michael Clark-Madison Mayor Steve Adler
Urban Renewal Board Nicole Sunstrum Austin City Council
Urban Renewal Board Joseph Babb Mayor Steve Adler
Urban Renewal Board Vacant Seat
Urban Renewal Board Vacant Seat
Urban Renewal Board Parisa Fatehi Mayor Steve Adler
Urban Transportation Commission D'Ann Johnson MPT Kathie Tovo (D9)
Urban Transportation Commission Chris Hosek CM Ellen Troxclair (D8)
Urban Transportation Commission Cynthia Weatherby Mayor Steve Adler
Urban Transportation Commission Dan Calistrat CM Don Zimmerman (D6)
Urban Transportation Commission Jonathon Gins CM Greg Casar (D4)
Urban Transportation Commission Kelly Davis CM Leslie Pool (D7)
Urban Transportation Commission Eric Rangel CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Urban Transportation Commission Celso Baez, III CM Delia Garza (D2)
Urban Transportation Commission Mario Champion CM Ann Kitchen (D5)
Urban Transportation Commission Vicente Mantero CM Sheri Gallo (D10)
Urban Transportation Commission Vacant Seat
Water and Wastewater Commission Chien Lee CM Greg Casar (D4)
Water and Wastewater Commission Nhat Ho CM Delia Garza (D2)
Water and Wastewater Commission William Moriarty Mayor Steve Adler
Water and Wastewater Commission Annie Kellough CM Leslie Pool (D7)
Water and Wastewater Commission Brian Parker CM Don Zimmerman (D6)
Water and Wastewater Commission Christianne Castleberry CM Ann Kitchen (D5)
Water and Wastewater Commission Jesse Penn CM Ora Houston (D1)
Water and Wastewater Commission Susan Turrieta CM Sheri Gallo (D10)
Water and Wastewater Commission Travis Michel CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Water and Wastewater Commission Melissa Blanding CM Ellen Troxclair (D8)
Water and Wastewater Commission Mickey Fishbeck Maia MPT Kathie Tovo (D9)
Zero Waste Advisory Commission Cathy Gattuso CM Ann Kitchen (D5)
Zero Waste Advisory Commission Heather-Nicole Hoffman MPT Kathie Tovo (D9)
Zero Waste Advisory Commission Jeff Jiampietro CM Don Zimmerman (D6)
Zero Waste Advisory Commission Joshua Blaine CM Ora Houston (D1)
Zero Waste Advisory Commission Kaiba White CM Leslie Pool (D7)
Zero Waste Advisory Commission Kendra Bones CM Greg Casar (D4)
Zero Waste Advisory Commission Shana Joyce CM Ellen Troxclair (D8)
Zero Waste Advisory Commission Stacy Guidry CM Delia Garza (D2)
Zero Waste Advisory Commission Gerard Acuna CM Sheri Gallo (D10)
Zero Waste Advisory Commission Amanda Masino Mayor Steve Adler
Zero Waste Advisory Commission Jose Valera CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Zoning and Platting Commission Ann Denkler CM Leslie Pool (D7)
Zoning and Platting Commission Jackie Goodman CM Delia Garza (D2)
Zoning and Platting Commission Dustin Breithaupt CM Sabino "Pio" Renteria (D3)
Zoning and Platting Commission Jolene Kiolbassa MPT Kathie Tovo (D9)
Zoning and Platting Commission Susan Harris CM Sheri Gallo (D10)
Zoning and Platting Commission Thomas Weber CM Ann Kitchen (D5)
Zoning and Platting Commission V Bruce Evans CM Don Zimmerman (D6)
Zoning and Platting Commission Gabriel Rojas CM Greg Casar (D4)
Zoning and Platting Commission Yvette Flores Mayor Steve Adler
Zoning and Platting Commission Sunil Lavani CM Ellen Troxclair (D8)
Zoning and Platting Commission Betsy Greenberg CM Ora Houston (D1)
Back to Top